Aktywizujące metody kształcenia

W ostatni piątek na Naszym wydziale odbyło się seminarium pt. „Aktywizujące metody kształcenia„. Tematyka prezentacji dotyczyła sposobów pracy ze studentami takich jak gry dydaktyczne, wartościowanie i selekcjonowanie wiedzy, zajęcia konwersatoryjne, e-learning, Research Based Learning czy praktyki zawodowe. Ostatnie wystąpienie to prezentacja Macieja Mańko – „Działalność Studenckiego Koła Naukowego jako okazja do samorozwoju„. Przedstawienie Naszych dokonań przez pryzmat udziału w projektach jak i tworzenie własnych, wyjazdy naukowe oraz angażowanie się poza zwykłe studiowanie, było podsumowaniem wszystkich wcześniejszych wystąpień.

Możliwość uczestniczenia w takich inicjatywach jest dla SKNO wyróżnieniem oraz potwierdzeniem, że Naszą aktywność z roku na rok widać coraz bardziej.

Już wkrótce na stronie WOiG pojawi się plik PDF z wszystkimi prezentacjami z seminarium.

1969343_605808682827148_1725070400_n